Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

KANTE, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52310663Jókaiho 312, 984 01 LučenecZaložené 2019

Obrat 2025

151 tis. €

+37 %
IČO
52310663
DIČ
2120977320
IČ DPH
SK2120977320, podľa §4, registrácia od piatok 1. novembra 2019
Sídlo
KANTE, s. r. o.Jókaiho 312 984 01 Lučenec
Dátum vzniku
štvrtok 28. marca 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/36278/S

Zisk 2025

18 tis. €

+186 %

Aktíva

39 tis. €

+15 %

Vlastný kapitál

−69 tis. €

+21 %

Zadlženosť

277,3 %

−81 pp

Hrubá marža

42,9 %

+27 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+186 %
3 950 €−37 tis. €−7 145 €−14 tis. €−14 tis. €−21 tis. €18 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+37 %
134 tis. €120 tis. €57 tis. €61 tis. €91 tis. €110 tis. €151 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

12,1 %

+31 pp

Zisk / výnosy

ROA

47,1 %

+110 pp

Rentabilita aktív

ROE

-26,6 %

−51 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,22

+170 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

23 tis. €

+215 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,5 %

+26 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−44 tis. €

+46 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

2,0 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

134 tis. €2019139 tis. €202072 tis. €202162 tis. €202293 tis. €2023110 tis. €2024151 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru61 tis. €91 tis. €110 tis. €151 tis. €
Pridaná hodnota14 tis. €20 tis. €18 tis. €65 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti62 tis. €93 tis. €110 tis. €151 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−14 tis. €−14 tis. €−21 tis. €18 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €5 000 €

Aktíva

  • Neobežný majetok27 tis. €
  • Obežný majetok12 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−69 tis. €
  • Záväzky108 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom64 tis. €37 tis. €34 tis. €39 tis. €
Neobežný majetok27 tis. €27 tis. €27 tis. €27 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok27 tis. €27 tis. €27 tis. €27 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok37 tis. €11 tis. €7 174 €12 tis. €
Zásoby35 tis. €0 €0 €7 005 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky766 €3 017 €1 683 €2 925 €
Finančné účty1 084 €7 879 €5 491 €2 329 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky64 tis. €37 tis. €34 tis. €39 tis. €
Vlastné imanie−52 tis. €−66 tis. €−87 tis. €−69 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−43 tis. €−57 tis. €−71 tis. €−92 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−14 tis. €−14 tis. €−21 tis. €18 tis. €
Záväzky115 tis. €103 tis. €121 tis. €108 tis. €
Dlhodobé záväzky389 €498 €615 €748 €
Krátkodobé záväzky115 tis. €78 tis. €88 tis. €56 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 131 €0 €0 €0 €0 €960 €5 000 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

5 registrovaných činností

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovPlatné od streda 15. mája 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 28. marca 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 28. marca 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od štvrtok 28. marca 2019
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od štvrtok 28. marca 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 4. septembra 2024

    Adresa Kolonáda 4490/18, 98401 Lučenec, Slovenská republika

  • Konateľod štvrtok 28. marca 2019

    Adresa Hlavná 437/21, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika

  • Wangchun ChenZaniknuté
    Konateľštvrtok 28. marca 2019 – pondelok 12. septembra 2022

    Adresa Hlavná 437, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 13. septembra 2022

    Adresa Hlavná 437/21, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Wangchun ChenZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 28. marca 2019 – pondelok 12. septembra 2022

    Adresa Hlavná 437, 98101 Hnúšťa, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/36278/S
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
KANTE, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

KANTE, s. r. o.

Jókaiho 312, 984 01 Lučenec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.