Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52311007・Ochodnica 239, 02335 Ochodnica・Založené 2019
Obrat 2025
443 tis. €
−38 %Zisk 2025
2 137 €
−77 %Aktíva
76 tis. €
−45 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+7,5 %Zadlženosť
59,8 %
−20 ppHrubá marža
0,5 %
−1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,8 %
−3,9 ppRentabilita aktív
ROE
7,0 %
−26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,42
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 710 €
−66 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
54,6 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−27 tis. €
+45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 636 € | 333 tis. € | 716 tis. € | 413 tis. € |
| Pridaná hodnota | 288 € | 16 tis. € | 16 tis. € | 1 965 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 636 € | 333 tis. € | 720 tis. € | 443 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 12 tis. € | 9 367 € | 2 137 € |
| Daň z príjmov | 1 € | 3 322 € | 4 584 € | 2 573 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 33 tis. € | 140 tis. € | 76 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 819 € | 1 628 € | 77 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 819 € | 1 628 € | 77 tis. € | 57 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 32 tis. € | 31 tis. € | 63 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 19 tis. € | 50 tis. € | 5 714 € |
| Finančné účty | 7 178 € | 12 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 33 tis. € | 140 tis. € | 76 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 155 € | 17 tis. € | 29 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 7 500 € | 7 500 € |
| HV minulých rokov | −1 680 € | −1 680 € | 10 tis. € | 19 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 12 tis. € | 9 367 € | 2 137 € |
| Záväzky | 29 tis. € | 16 tis. € | 111 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 8 037 € | 111 tis. € | 46 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Nesluša 933, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Nesluša 933, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Nesluša 933, 02341 Nesluša, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Adresa Ochodnica 239, 02335 Ochodnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.