Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52311309・Tatranská 578/28, 05935 Batizovce・Založené 2019
Obrat 2024
4 694 €
+23 %Zisk 2024
1 424 €
+155 %Aktíva
8 764 €
+74 %Vlastný kapitál
6 424 €
+164 %Zadlženosť
26,7 %
−25 ppHrubá marža
44,7 %
−6,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
30,3 %
+98 ppZisk / výnosy
ROA
16,2 %
+67 ppRentabilita aktív
ROE
22,2 %
+128 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,75
+93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 764 €
+169 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
19,3 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 424 €
+164 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-62,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 3 818 € | 4 694 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 1 940 € | 2 098 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 3 818 € | 4 694 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 0 € | −2 566 € | 1 424 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 5 000 € | 5 024 € | 8 764 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 5 024 € | 8 764 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 3 702 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 000 € | 5 024 € | 5 062 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 5 000 € | 5 024 € | 8 764 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 2 434 € | 6 424 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 0 € | −2 566 € | 1 424 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 2 590 € | 2 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 2 590 € | 2 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Tatranská 578/28, 05935 Batizovce, Slovenská republika
Adresa Tatranská 578/28, 05935 Batizovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.