Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52320201・Tomášovská 2, 90046 Most pri Bratislave・Založené 2019
Obrat 2022
0 €
−100 %Zisk 2022
−2 764 €
+13 %Aktíva
33 tis. €
−7,8 %Vlastný kapitál
−14 tis. €
−25 %Zadlženosť
141,2 %
+11 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-8,3 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
20,3 %
−8,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,04
−2,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 764 €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 207 €
−37 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
69,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 000 € | 19 tis. € | 17 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −5 625 € | −3 489 € | −401 € | −245 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 000 € | 19 tis. € | 17 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 473 € | −6 236 € | −3 171 € | −2 764 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 40 tis. € | 36 tis. € | 33 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 344 € | 5 319 € | 3 294 € | 1 269 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 344 € | 5 319 € | 3 294 € | 1 269 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 32 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 692 € | 19 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 40 tis. € | 36 tis. € | 33 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 473 € | −7 709 € | −11 tis. € | −14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −6 473 € | −13 tis. € | −16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 473 € | −6 236 € | −3 171 € | −2 764 € |
| Záväzky | 26 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 9 875 € | 31 tis. € | 31 tis. € | 31 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 150 € | 150 € | 95 € | 120 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Žylkoopovskyj 21, 18000 Čerkasy, Ukrajina
Adresa Žylkoopovskyj 21, 18000 Čerkasy, Ukrajina
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.