Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52320979・Záhradnícka 93, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2021
54 tis. €
+130 %Zisk 2021
561 €
−56 %Aktíva
9 279 €
−3,7 %Vlastný kapitál
8 969 €
+6,7 %Zadlženosť
3,3 %
−9,4 ppHrubá marža
1,5 %
−5,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−4,4 ppZisk / výnosy
ROA
6,0 %
−7,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,3 %
−9,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
29,93
+281 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
710 €
−53 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+6,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 969 €
+6,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
178,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 964 € | 24 tis. € | 54 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 811 € | 1 622 € | 825 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 964 € | 24 tis. € | 54 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 128 € | 1 280 € | 561 € |
| Daň z príjmov | 565 € | 225 € | 149 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 701 € | 9 633 € | 9 279 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 701 € | 9 633 € | 9 279 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 161 € |
| Finančné účty | 2 701 € | 9 633 € | 9 118 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 701 € | 9 633 € | 9 279 € |
| Vlastné imanie | 2 128 € | 8 408 € | 8 969 € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 128 € | 3 408 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 128 € | 1 280 € | 561 € |
| Záväzky | 573 € | 1 225 € | 310 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 565 € | 1 225 € | 310 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 8 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dankó utca 40, 1086 Budapešť, Maďarsko
Adresa Špitálska 2194/31, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Dankó utca 40, 1086 Budapešť, Maďarsko
Adresa Špitálska 2194/31, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
PENNEY s. r. o.
Záhradnícka 93, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.