Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52330737・Pri Maline 2945/2, 901 01 Malacky・Založené 2019
Obrat 2025
17 tis. €
+21 %Zisk 2025
1 487 €
+4,5 %Aktíva
6 827 €
−3,2 %Vlastný kapitál
6 487 €
+1,0 %Zadlženosť
5,0 %
−3,9 ppHrubá marža
11,2 %
−1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,7 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
21,8 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
22,9 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,95
+71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 827 €
+3,6 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,6 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 362 €
+2,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 40 tis. € | 46 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 050 € | 4 637 € | 1 859 € | 1 910 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 40 tis. € | 46 tis. € | 14 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 050 € | 3 262 € | 1 423 € | 1 487 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 426 € | 11 tis. € | 7 051 € | 6 827 € |
| Neobežný majetok | 5 500 € | 4 125 € | 4 125 € | 4 125 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 500 € | 4 125 € | 4 125 € | 4 125 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 926 € | 6 979 € | 2 926 € | 2 702 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 877 € | 4 941 € | 2 542 € | 2 702 € |
| Finančné účty | 1 049 € | 2 038 € | 384 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 426 € | 11 tis. € | 7 051 € | 6 827 € |
| Vlastné imanie | 6 012 € | 8 262 € | 6 423 € | 6 487 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −38 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 050 € | 3 262 € | 1 423 € | 1 487 € |
| Záväzky | 3 414 € | 2 842 € | 628 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 55 € | 330 € | 628 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Závod 268, 90872 Závod, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Závod 268, 90872 Závod, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.