Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52341763・1. mája 939/61, 02001 Púchov・Založené 2019
Obrat 2025
102 €
−99 %Zisk 2025
−1 819 €
−220 %Aktíva
247 €
−92 %Vlastný kapitál
−7 155 €
−34 %Zadlženosť
2 996,8 %
+2 714 ppHrubá marža
100,0 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 783,3 %
−1 802 ppZisk / výnosy
ROA
-736,4 %
−788 ppRentabilita aktív
ROE
25,4 %
+54 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,03
−91 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 819 €
−198 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 155 €
−34 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 12 tis. € | 8 203 € | 102 € |
| Pridaná hodnota | 16 tis. € | 12 tis. € | 7 355 € | 102 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 20 tis. € | 12 tis. € | 8 203 € | 102 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 619 € | −1 287 € | 1 510 € | −1 819 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 956 € | 983 € | 2 917 € | 247 € |
| Neobežný majetok | 1 937 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 937 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 019 € | 983 € | 2 917 € | 247 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 40 € | 120 € | 136 € | 0 € |
| Finančné účty | 979 € | 863 € | 2 781 € | 247 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 956 € | 983 € | 2 917 € | 247 € |
| Vlastné imanie | −5 559 € | −6 846 € | −5 336 € | −7 155 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −12 tis. € | −11 tis. € | −12 tis. € | −10 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 619 € | −1 287 € | 1 510 € | −1 819 € |
| Záväzky | 8 515 € | 7 829 € | 8 253 € | 7 402 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 515 € | 7 829 € | 8 253 € | 7 402 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Horovce 376, 02062 Horovce, Slovenská republika
Adresa Horovce 376, 02062 Horovce, Slovenská republika
Adresa Krížna 159/2, 02001 Streženice, Slovenská republika
Adresa Horovce 376, 02062 Horovce, Slovenská republika
Adresa Horovce 376, 02062 Horovce, Slovenská republika
Adresa Krížna 159/2, 02001 Streženice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.