Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52342131・M. R. Štefánika 2221/172, 07501 Trebišov・Založené 2019
Obrat 2025
138 tis. €
−15 %Zisk 2025
64 tis. €
−32 %Aktíva
336 tis. €
+23 %Vlastný kapitál
330 tis. €
+24 %Zadlženosť
1,8 %
−0,7 ppHrubá marža
77,8 %
−5,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
46,8 %
−12 ppZisk / výnosy
ROA
19,1 %
−16 ppRentabilita aktív
ROE
19,5 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
39,82
+53 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
82 tis. €
−32 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,6 %
+0,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
226 tis. €
+36 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
169,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 267 tis. € | 304 tis. € | 161 tis. € | 138 tis. € |
| Pridaná hodnota | 257 tis. € | 294 tis. € | 134 tis. € | 107 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 267 tis. € | 304 tis. € | 161 tis. € | 138 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 202 tis. € | 232 tis. € | 95 tis. € | 64 tis. € |
| Daň z príjmov | 54 tis. € | 62 tis. € | 26 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 235 tis. € | 260 tis. € | 273 tis. € | 336 tis. € |
| Neobežný majetok | 985 € | 101 tis. € | 100 tis. € | 105 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 985 € | 541 € | 97 € | 4 805 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 100 tis. € | 100 tis. € | 100 tis. € |
| Obežný majetok | 235 tis. € | 160 tis. € | 173 tis. € | 232 tis. € |
| Zásoby | 1 350 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 912 € | 3 050 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 34 tis. € | 63 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 200 tis. € | 125 tis. € | 106 tis. € | 214 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 235 tis. € | 260 tis. € | 273 tis. € | 336 tis. € |
| Vlastné imanie | 216 tis. € | 246 tis. € | 266 tis. € | 330 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 663 € | 6 307 € | 163 tis. € | 258 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 202 tis. € | 232 tis. € | 95 tis. € | 64 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 6 710 € | 5 983 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 78 € | 63 € | 168 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 14 tis. € | 6 647 € | 5 815 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 155 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa M. R. Štefánika 2221/172, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Parádna 185, 07612 Slivník, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 2221/172, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa M. R. Štefánika 2221/172, 07501 Trebišov, Slovenská republika
Adresa Parádna 185, 07612 Slivník, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.