Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52345360・Moldavská 176/2, 071 07 Michalovce・Založené 2019
Obrat 2024
1 680 €
−82 %Zisk 2024
−7 667 €
−204 %Aktíva
40 €
−98 %Vlastný kapitál
−22 tis. €
−54 %Zadlženosť
54 950,0 %
+54 169 ppHrubá marža
-336,6 %
−328 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-456,4 %
−429 ppZisk / výnosy
ROA
-19 167,5 %
−19 047 ppRentabilita aktív
ROE
34,9 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,00
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 327 €
−190 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,6 %
−4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−22 tis. €
−54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2 880 € | 12 tis. € | 9 219 € | 1 680 € |
| Pridaná hodnota | −4 620 € | 4 580 € | −762 € | −5 655 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 2 880 € | 12 tis. € | 9 219 € | 1 680 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −9 222 € | −3 156 € | −2 523 € | −7 667 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 673 € | 0 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 673 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 097 € | 40 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 097 € | 40 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 755 € | 380 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 251 € | 12 tis. € | 2 097 € | 40 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 097 € | 40 € |
| Vlastné imanie | −8 594 € | −12 tis. € | −14 tis. € | −22 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 628 € | −8 594 € | −12 tis. € | −14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −9 222 € | −3 156 € | −2 523 € | −7 667 € |
| Záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 24 tis. € | 24 tis. € | 16 tis. € | 22 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Moldavská 176/2, 07107 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Moldavská 176/2, 07107 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.