Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52352536・Medveďovej 13, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
26 tis. €
−7,7 %Zisk 2025
4 368 €
+329 %Aktíva
56 tis. €
+68 %Vlastný kapitál
9 799 €
+80 %Zadlženosť
82,4 %
−1,2 ppHrubá marža
24,7 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,9 %
+13 ppZisk / výnosy
ROA
7,8 %
+4,8 ppRentabilita aktív
ROE
44,6 %
+26 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,86
−10 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 873 €
+245 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 998 €
−516 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Pridaná hodnota | −8 048 € | 2 074 € | 3 110 € | 6 370 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 25 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 955 € | 557 € | 1 018 € | 4 368 € |
| Daň z príjmov | 133 € | 114 € | 393 € | 505 € |
| Daň z príjmov splatná | 133 € | 114 € | 393 € | 505 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 16 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € | 56 tis. € |
| Neobežný majetok | 6 640 € | 10 tis. € | 8 762 € | 18 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 6 640 € | 10 tis. € | 8 762 € | 18 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 367 € | 29 tis. € | 24 tis. € | 38 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 9 114 € | 21 tis. € | 20 tis. € | 35 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 253 € | 7 560 € | 4 161 € | 2 198 € |
| Časové rozlíšenie | 112 € | 231 € | 128 € | 141 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 16 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € | 56 tis. € |
| Vlastné imanie | 3 855 € | 4 413 € | 5 431 € | 9 799 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 88 € | 137 € | 164 € | 214 € |
| HV minulých rokov | −2 188 € | −1 281 € | −751 € | 217 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 955 € | 557 € | 1 018 € | 4 368 € |
| Záväzky | 12 tis. € | 35 tis. € | 28 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 32 tis. € | 25 tis. € | 44 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 1 071 € | 510 € | 903 € | 732 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 1 304 € | 1 383 € | 1 361 € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
50 registrovaných činností
Adresa Medveďovej 13, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Medveďovej 13, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FootBallGolf s. r. o.
Medveďovej 13, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.