Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52363741・Dlhé hony 5268/9, 05801 Poprad・Založené 2019
Obrat 2025
346 €
−77 %Zisk 2025
−5 €
+100 %Aktíva
654 €
−62 %Vlastný kapitál
−9 479 €
−0,1 %Zadlženosť
1 549,4 %
+900 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
+482 ppZisk / výnosy
ROA
-0,8 %
+420 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
−77 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,61
+222 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
137 €
+102 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
103,6 %
+109 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
512 €
−1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-72,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,33 mil. € | 154 tis. € | 1 500 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 711 tis. € | 35 tis. € | −1 043 € | −156 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,37 mil. € | 622 tis. € | 1 500 € | 346 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 086 € | −268 tis. € | −7 255 € | −5 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 142 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 142 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 820 tis. € | 39 tis. € | 1 724 € | 654 € |
| Neobežný majetok | 575 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 572 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 3 151 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 229 tis. € | 38 tis. € | 1 724 € | 654 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 221 tis. € | 6 065 € | 220 € | 220 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 223 € | 32 tis. € | 1 504 € | 434 € |
| Časové rozlíšenie | 15 tis. € | 871 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 820 tis. € | 39 tis. € | 1 724 € | 654 € |
| Vlastné imanie | 127 tis. € | −141 tis. € | −9 474 € | −9 479 € |
| Základné imanie | 64 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € | 64 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 106 € | 1 410 € | 1 410 € | 1 410 € |
| HV minulých rokov | −5 986 € | −204 € | −268 tis. € | −275 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 086 € | −268 tis. € | −7 255 € | −5 € |
| Záväzky | 692 tis. € | 180 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 378 tis. € | 179 tis. € | 9 991 € | 9 991 € |
| Krátkodobé záväzky | 300 tis. € | 1 305 € | 1 207 € | 142 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 15 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa E.M. Šoltésovej 3109/1, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Byštianska 307/5, 07613 Kazimír, Slovenská republika
Adresa Monardová 1, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Budova ORBIS, Rajská 7, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Betlémské náměstí 251/2, 11000 Praha, Česká republika
Adresa Budova ORBIS, Rajská ul. 7, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Betlémské náměstí 251/2, 11000 Praha - Staré Město, Česká republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.