Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52366197・Veterná 1679/1, 97901 Rimavská Sobota・Založené 2019
Obrat 2024
9 890 €
−60 %Zisk 2024
−14 tis. €
−13 %Aktíva
1 468 €
−87 %Vlastný kapitál
−14 tis. €
−8 680 %Zadlženosť
1 080,9 %
+979 ppHrubá marža
-417,7 %
−399 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-143,9 %
−93 ppZisk / výnosy
ROA
-969,6 %
−861 ppRentabilita aktív
ROE
98,9 %
−7 613 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,09
−42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−9,9 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,4 %
−2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−14 tis. €
−282 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-29,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 17 tis. € | 9 132 € | 1 483 € |
| Pridaná hodnota | 8 543 € | 1 457 € | −1 668 € | −6 194 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 39 tis. € | 25 tis. € | 9 890 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 715 € | 3 623 € | −13 tis. € | −14 tis. € |
| Daň z príjmov | 480 € | 1 367 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 1 468 € |
| Neobežný majetok | 7 470 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 470 € | 12 tis. € | 11 tis. € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 543 € | 5 316 € | 721 € | 1 468 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 120 € | 1 529 € | 423 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 423 € | 3 787 € | 298 € | 1 468 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € | 1 468 € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 12 tis. € | −164 € | −14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 732 € | 3 860 € | 7 483 € | −5 165 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 715 € | 3 623 € | −13 tis. € | −14 tis. € |
| Záväzky | 1 566 € | 4 886 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 € | 30 € | 5 361 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 562 € | 2 829 € | 4 474 € | 16 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 765 € | 1 976 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 262 € | 0 € | 58 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Dlhoveská 1415/24, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Dolné Zahorany 97, 98542 Dolné Zahorany, Slovenská republika
Adresa Dlhoveská 1415/24, 92705 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Dolné Zahorany 97, 98542 Dolné Zahorany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.