Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52367363・Závada 1, 99121 Závada・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−540 €
−59 %Aktíva
9 172 €
+0,0 %Vlastný kapitál
8 292 €
−6,1 %Zadlženosť
9,6 %
+5,9 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-5,9 %
−2,2 ppRentabilita aktív
ROE
-6,5 %
−2,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
10,42
−61 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−200 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-170,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 292 €
−6,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 4 517 € | 3 493 € | 0 € | −200 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 26 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 669 € | 1 193 € | −340 € | −540 € |
| Daň z príjmov | 309 € | 301 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 12 tis. € | 4 554 € | 9 172 € | 9 172 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 4 554 € | 9 172 € | 9 172 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 4 554 € | 9 172 € | 9 172 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 12 tis. € | 4 554 € | 9 172 € | 9 172 € |
| Vlastné imanie | 2 980 € | 4 173 € | 8 832 € | 8 292 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 311 € | 2 980 € | 4 172 € | 3 832 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 669 € | 1 193 € | −340 € | −540 € |
| Záväzky | 9 083 € | 381 € | 340 € | 880 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 583 € | 381 € | 340 € | 880 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Závada 1, 99121 Závada, Slovenská republika
Adresa Javornícka 6181/10, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Závada 1, 99121 Závada, Slovenská republika
Adresa Javornícka 6181/10, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.