Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52369480・Masarykova 2, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto・Založené 2019
Obrat 2026
100 tis. €
−31 %Zisk 2026
−491 €
+94 %Aktíva
59 tis. €
−5,5 %Vlastný kapitál
−130 tis. €
−0,4 %Zadlženosť
317,9 %
+13 ppHrubá marža
77,9 %
+12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
-0,8 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
0,4 %
−6,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,31
−1,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
469 €
+106 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
204,7 %
+218 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−130 tis. €
+1,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 184 tis. € | 155 tis. € | 146 tis. € | 100 tis. € |
| Pridaná hodnota | 109 tis. € | 66 tis. € | 96 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 194 tis. € | 146 tis. € | 146 tis. € | 100 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −35 tis. € | −81 tis. € | −8 233 € | −491 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 209 tis. € | 128 tis. € | 63 tis. € | 59 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 445 € | 2 538 € | 630 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 445 € | 2 538 € | 630 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 209 tis. € | 123 tis. € | 60 tis. € | 59 tis. € |
| Zásoby | 9 620 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 80 tis. € | 61 tis. € | 18 tis. € | 855 € |
| Finančné účty | 119 tis. € | 63 tis. € | 42 tis. € | 58 tis. € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 209 tis. € | 128 tis. € | 63 tis. € | 59 tis. € |
| Vlastné imanie | −30 tis. € | −111 tis. € | −129 tis. € | −130 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −28 € | −35 tis. € | −126 tis. € | −134 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −35 tis. € | −81 tis. € | −8 233 € | −491 € |
| Záväzky | 239 tis. € | 239 tis. € | 192 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 239 tis. € | 239 tis. € | 192 tis. € | 189 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa avenue Gabriel Péri 55B, 94170 Le Perreux-sur-Marne, Francúzska republika
Adresa Rue Sully 52, 69006 Lyon, Francúzska republika
Adresa Rue des Vignes 13, 92150 Suresnes, Francúzska republika
Adresa chemin Louis Chirpaz 3, 69130 Ecully, Francúzska republika
Adresa rue de la part Dieu 99, 69003 Lyon, Francúzska republika
Adresa rue pailleron 6, 69004 Lyon, Francúzska republika
Adresa Drm.Dealu Bradului, bl.S5 et.3 ap.32 95, Bucurest, Rumunsko
Adresa rue des Malines 11, 91090 Lisses, Francúzska republika
Adresa SOS. Stefan Cel Mare BO. 41, SC. C, AP. 87 Secteur 2 60, Bucarest, Rumunsko
Adresa quai des Etroits 4, 69005 Lyon, Francúzska republika
Zapísané v OR SR
EPSA Marketplace Slovakia, s. r. o.
Masarykova 2, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.