Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52374467・Miletičova 550/1, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2019
Obrat 2025
6 924 €
−1,6 %Zisk 2025
−2 372 €
−185 %Aktíva
24 tis. €
+83 %Vlastný kapitál
9 935 €
−19 %Zadlženosť
59,1 %
+52 ppHrubá marža
58,3 %
+7,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-34,3 %
−74 ppZisk / výnosy
ROA
-9,8 %
−31 ppRentabilita aktív
ROE
-23,9 %
−46 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,59
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 032 €
−161 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,7 %
−33 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 375 €
−50 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-5,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 13 tis. € | 7 037 € | 6 924 € |
| Pridaná hodnota | 1 514 € | 698 € | 3 574 € | 4 037 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 14 tis. € | 7 037 € | 6 924 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 905 € | 352 € | 2 784 € | −2 372 € |
| Daň z príjmov | 216 € | 119 € | 557 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 17 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 6 844 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 12 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 7 896 € | 4 051 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 619 € | 8 224 € | −2 € | 198 € |
| Finančné účty | 3 289 € | 1 873 € | 5 369 € | 2 583 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 11 tis. € | 10 tis. € | 13 tis. € | 24 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 351 € | 9 522 € | 12 tis. € | 9 935 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 3 273 € | 3 952 € | 4 286 € | 6 932 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 905 € | 352 € | 2 784 € | −2 372 € |
| Záväzky | 1 557 € | 575 € | 957 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 237 € | 255 € | 557 € | 469 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 13 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 320 € | 320 € | 400 € | 500 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Púpavova 1543/8, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Adresa Púpavova 1543/8, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JCSI s. r. o.
Miletičova 550/1, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.