Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52377148・Švabinského 14, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
41 tis. €
−13 %Zisk 2025
2 467 €
+253 %Aktíva
35 tis. €
−26 %Vlastný kapitál
21 tis. €
+13 %Zadlženosť
39,4 %
−21 ppHrubá marža
47,3 %
−16 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
+4,6 ppZisk / výnosy
ROA
7,0 %
+5,5 ppRentabilita aktív
ROE
11,5 %
+7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,60
+39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 853 €
+175 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,5 %
−19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 297 €
+164 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 45 tis. € | 31 tis. € | 37 tis. € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € | 17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 28 tis. € | 57 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 751 € | 336 € | 699 € | 2 467 € |
| Daň z príjmov | 565 € | 908 € | 340 € | 386 € |
| Daň z príjmov splatná | 565 € | 908 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 33 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 475 € | 32 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 475 € | 32 tis. € | 24 tis. € | 13 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 12 tis. € | 24 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 574 € | 2 313 € | 530 € | 3 069 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 22 tis. € | 9 960 € | 23 tis. € | 19 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 33 tis. € | 44 tis. € | 48 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 21 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 500 € | 500 € | — |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 12 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 751 € | 336 € | 699 € | 2 467 € |
| Záväzky | 15 tis. € | 26 tis. € | 29 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 9 937 € | 8 172 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 15 tis. € | 16 tis. € | 21 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Donovaly 69, 97639 Donovaly, Slovenská republika
Adresa Donovaly 69, 97639 Donovaly, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
JV Promont s. r. o.
Švabinského 14, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.