Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52377377・Svinná 262, 91324 Svinná・Založené 2019
Obrat 2025
590 tis. €
−8,6 %Zisk 2025
73 tis. €
−41 %Aktíva
303 tis. €
+7,6 %Vlastný kapitál
274 tis. €
+13 %Zadlženosť
9,6 %
−4,7 ppHrubá marža
28,1 %
−0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,3 %
−6,6 ppZisk / výnosy
ROA
23,9 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
26,5 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,36
+51 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
96 tis. €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,2 %
+2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
241 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 445 tis. € | 487 tis. € | 637 tis. € | 582 tis. € |
| Pridaná hodnota | 77 tis. € | 131 tis. € | 183 tis. € | 164 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 446 tis. € | 487 tis. € | 645 tis. € | 590 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 45 tis. € | 80 tis. € | 122 tis. € | 73 tis. € |
| Daň z príjmov | 13 tis. € | 23 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 176 tis. € | 197 tis. € | 282 tis. € | 303 tis. € |
| Neobežný majetok | 39 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 39 tis. € | 31 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 137 tis. € | 166 tis. € | 247 tis. € | 270 tis. € |
| Zásoby | 1 188 € | 2 170 € | 6 726 € | 1 761 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 80 tis. € | 77 tis. € | 101 tis. € | 105 tis. € |
| Finančné účty | 56 tis. € | 87 tis. € | 139 tis. € | 163 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 176 tis. € | 197 tis. € | 282 tis. € | 303 tis. € |
| Vlastné imanie | 112 tis. € | 159 tis. € | 242 tis. € | 274 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 60 tis. € | 73 tis. € | 112 tis. € | 194 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 45 tis. € | 80 tis. € | 122 tis. € | 73 tis. € |
| Záväzky | 64 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 64 tis. € | 37 tis. € | 40 tis. € | 29 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 350 € | 349 € | 340 € | 360 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Svinná 262, 91324 Svinná, Slovenská republika
Adresa Podlužany 168, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Svinná 262, 91324 Svinná, Slovenská republika
Adresa Podlužany 168, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Adresa Podlužany 168, 95652 Podlužany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.