Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52378632・Rybničná 9269/52, 05331 Spišská Nová Ves・Založené 2019
Obrat 2025
4 220 €
−76 %Zisk 2025
−4 317 €
−143 %Aktíva
43 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
16 tis. €
−22 %Zadlženosť
63,7 %
+1,2 ppHrubá marža
71,9 %
−23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-102,3 %
−159 ppZisk / výnosy
ROA
-10,0 %
−29 ppRentabilita aktív
ROE
-27,5 %
−77 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,38
−14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 977 €
−134 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-8,5 %
−24 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
41 tis. €
−20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 694 € | 6 330 € | 17 tis. € | 4 220 € |
| Pridaná hodnota | 694 € | 6 170 € | 17 tis. € | 3 034 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 6 330 € | 17 tis. € | 4 220 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 590 € | 5 036 € | 9 960 € | −4 317 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 888 € | 1 758 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 694 € | 11 tis. € | 53 tis. € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 694 € | 11 tis. € | 53 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | 694 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 6 088 € | 48 tis. € | 43 tis. € |
| Finančné účty | 0 € | 4 919 € | 5 551 € | 593 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 694 € | 11 tis. € | 53 tis. € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 694 € | 10 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 5 036 € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 694 € | 5 036 € | 9 960 € | −4 317 € |
| Záväzky | 0 € | 971 € | 33 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 971 € | 2 132 € | 2 020 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 31 tis. € | 25 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Rybničná 9269/52, 05331 Spišská Nová Ves - Novoveská Huta, Slovenská republika
Adresa Saratovská 2508/4, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mierové nám. 33/33, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 7585/32, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Rybničná 9269/52, 05331 Spišská Nová Ves - Novoveská Huta, Slovenská republika
Adresa Saratovská 2508/4, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mierové nám. 33/33, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa I. Olbrachta 7585/32, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.