Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52385078・M. R. Štefánika 811/1, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2019
Obrat 2025
13 tis. €
+223 %Zisk 2025
11 tis. €
+1 272 %Aktíva
16 tis. €
+107 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+253 %Zadlženosť
2,5 %
−40 ppHrubá marža
89,8 %
+21 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
85,4 %
+109 ppZisk / výnosy
ROA
69,9 %
+82 ppRentabilita aktív
ROE
71,7 %
+93 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
39,50
+1 591 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+1 977 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
3,5 %
+58 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+253 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
512,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 4 090 € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | −892 € | −1 296 € | 2 804 € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 4 090 € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −892 € | −1 296 € | −963 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 409 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 320 € | 5 424 € | 7 801 € | 16 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 320 € | 5 424 € | 7 801 € | 16 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 752 € |
| Finančné účty | 5 320 € | 5 424 € | 7 801 € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 320 € | 5 424 € | 7 801 € | 16 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 320 € | 5 424 € | 4 461 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −1 388 € | −2 280 € | −3 576 € | −4 539 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −892 € | −1 296 € | −963 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 3 340 € | 409 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 3 340 € | 409 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Považská ulica 1980/4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Považská ulica 1980/4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Považská ulica 1980/4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Považská ulica 1980/4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Považská ulica 1980/4, 91501 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
MAPEK s. r. o.
M. R. Štefánika 811/1, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.