Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52385558・Kožušnícka 916/7, 91105 Trenčín・Založené 2019
Obrat 2025
18 tis. €
+132 %Zisk 2025
7 735 €
+125 %Aktíva
33 tis. €
+36 %Vlastný kapitál
31 tis. €
+33 %Zadlženosť
5,0 %
+2,1 ppHrubá marža
49,0 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
43,8 %
−1,4 ppZisk / výnosy
ROA
23,6 %
+9,3 ppRentabilita aktív
ROE
24,8 %
+10 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,15
−42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 597 €
+113 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−5,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
31 tis. €
+33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
164,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 882 € | 11 tis. € | 7 594 € | 18 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 873 € | 5 831 € | 4 040 € | 8 643 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 882 € | 11 tis. € | 7 594 € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 842 € | 4 889 € | 3 434 € | 7 735 € |
| Daň z príjmov | 1 031 € | 875 € | 606 € | 862 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 17 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 1 195 € | 1 020 € | 1 321 € | 1 043 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 78 € | 385 € | 633 € | 532 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 20 tis. € | 22 tis. € | 31 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 17 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 31 tis. € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € |
| HV minulých rokov | 4 289 € | 9 632 € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 842 € | 4 889 € | 3 434 € | 7 735 € |
| Záväzky | 1 371 € | 1 155 € | 692 € | 1 629 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 371 € | 1 155 € | 692 € | 1 629 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa U Duba 148/15, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Kožušnícka 916/7, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Zigmundíkova 469/27, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Kubínska 1104/7, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa U Duba 148/15, 02061 Lednické Rovne, Slovenská republika
Adresa Kožušnícka 916/7, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Zigmundíkova 469/27, 92205 Chtelnica, Slovenská republika
Adresa Fraňa Kráľa 678/19, 96301 Krupina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.