Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52386601・Turbínová 13, 82104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
1,91 mil. €
+104 %Zisk 2025
55 tis. €
+14 %Aktíva
603 tis. €
+54 %Vlastný kapitál
109 tis. €
+103 %Zadlženosť
82,0 %
−4,3 ppHrubá marža
19,3 %
+7,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,9 %
−2,3 ppZisk / výnosy
ROA
9,1 %
−3,3 ppRentabilita aktív
ROE
50,7 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,11
+13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
76 tis. €
+19 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,2 %
+3,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
51 tis. €
+1 180 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1 433,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 8 000 € | 928 tis. € | 1,88 mil. € |
| Pridaná hodnota | −44 € | 139 € | 106 tis. € | 363 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 8 000 € | 936 tis. € | 1,91 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −44 € | 90 € | 49 tis. € | 55 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 15 € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 945 € | 39 tis. € | 391 tis. € | 603 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 4 536 € | 81 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 4 536 € | 73 tis. € | 84 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 7 293 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 945 € | 34 tis. € | 311 tis. € | 519 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 8 266 € | 240 tis. € | 307 tis. € |
| Finančné účty | 4 945 € | 26 tis. € | 71 tis. € | 201 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 945 € | 39 tis. € | 391 tis. € | 603 tis. € |
| Vlastné imanie | 4 945 € | 5 035 € | 54 tis. € | 109 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −11 € | −55 € | 30 € | 48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −44 € | 90 € | 49 tis. € | 55 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 34 tis. € | 338 tis. € | 494 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 18 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 34 tis. € | 315 tis. € | 468 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 4 528 € | 11 tis. € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Slivkový sad 9187/21, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Komenského 853/6, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Jégého 15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Slivkový sad 9187/21, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Jégého 15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Komenského 853/6, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Jégého 15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DXT s.r.o.
Turbínová 13, 82104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.