Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52396690・SNP 660/43, 087 01 Giraltovce・Založené 2019
Obrat 2025
323 tis. €
−29 %Zisk 2025
5 093 €
+76 %Aktíva
142 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+0,5 %Zadlženosť
86,4 %
−2,3 ppHrubá marža
6,4 %
+2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
26,3 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,93
+163 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 013 €
+46 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,4 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
15 tis. €
−46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 657 tis. € | 389 tis. € | 458 tis. € | 323 tis. € |
| Pridaná hodnota | 6 858 € | 7 876 € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 657 tis. € | 389 tis. € | 458 tis. € | 323 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 233 € | −107 € | 2 893 € | 5 093 € |
| Daň z príjmov | 593 € | 0 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 593 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 156 tis. € | 170 tis. € | 142 tis. € |
| Neobežný majetok | 16 tis. € | 27 tis. € | 110 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 16 tis. € | 27 tis. € | 110 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 61 tis. € | 129 tis. € | 60 tis. € | 19 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 18 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — | — |
| Finančné účty | 43 tis. € | 111 tis. € | 45 tis. € | 7 476 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 156 tis. € | 170 tis. € | 142 tis. € |
| Vlastné imanie | 10 tis. € | 16 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 10 tis. € | 10 tis. € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | — | — |
| HV minulých rokov | 2 901 € | 6 482 € | 6 375 € | 9 124 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 233 € | −107 € | 2 893 € | 5 093 € |
| Záväzky | 67 tis. € | 140 tis. € | 151 tis. € | 123 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 119 tis. € | 119 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 5 548 € | 1 061 € | 32 tis. € | 3 878 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 62 tis. € | 139 tis. € | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa SNP 660/43, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Adresa SNP 660/43, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.