Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52400905・Kamenný obrázok 2142/1, 052 01 Spišská Nová Ves・Založené 2019
Obrat 2025
21 tis. €
+515 %Zisk 2025
5 957 €
+748 %Aktíva
6 265 €
−27 %Vlastný kapitál
5 957 €
+115 %Zadlženosť
4,9 %
−63 ppHrubá marža
35,3 %
+34 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
28,9 %
+56 ppZisk / výnosy
ROA
95,1 %
+106 ppRentabilita aktív
ROE
100,0 %
+133 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
21,56
+1 615 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 647 €
+1 248 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
+69 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 332 €
+325 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-13,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 981 € | 8 127 € | 3 352 € | 21 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 330 € | 2 922 € | 50 € | 7 277 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 075 € | 8 127 € | 3 352 € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −497 € | 1 267 € | −919 € | 5 957 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 690 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 134 € | 9 035 € | 8 573 € | 6 265 € |
| Neobežný majetok | 2 891 € | 1 656 € | 1 281 € | −375 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 891 € | 1 656 € | 1 281 € | −375 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 243 € | 7 379 € | 7 292 € | 6 640 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 982 € | 3 291 € | 3 291 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 261 € | 4 088 € | 4 001 € | 6 640 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 134 € | 9 035 € | 8 573 € | 6 265 € |
| Vlastné imanie | 2 423 € | 3 690 € | 2 771 € | 5 957 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −2 080 € | −2 577 € | −1 310 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −497 € | 1 267 € | −919 € | 5 957 € |
| Záväzky | 5 711 € | 5 345 € | 5 802 € | 308 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 711 € | 5 345 € | 5 802 € | 308 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa Kamenný obrázok 2142/1, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Kamenný obrázok 2142/1, 05201 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
QA Sorting, s.r.o.
Kamenný obrázok 2142/1, 052 01 Spišská Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.