Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Ban & syn s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52407331Čataj 391, 90083 ČatajZaložené 2019

Obrat 2025

52 tis. €

+37 %
IČO
52407331
DIČ
2121020176
IČ DPH
SK2121020176, podľa §4, registrácia od štvrtok 15. augusta 2019
Sídlo
Ban & syn s. r. o.Čataj 391 90083 Čataj
Dátum vzniku
sobota 1. júna 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/137819/B

Zisk 2025

−4 938 €

−86 %

Aktíva

22 tis. €

−19 %

Vlastný kapitál

562 €

+47 %

Zadlženosť

97,5 %

−1,1 pp

Hrubá marža

38,4 %

−2,6 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−86 %
1 947 €4 838 €−8 801 €2 561 €2 150 €−2 655 €−4 938 €2019202020212022202320242025

Tržby

+34 %
23 tis. €69 tis. €47 tis. €93 tis. €64 tis. €38 tis. €51 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-9,5 %

−2,5 pp

Zisk / výnosy

ROA

-22,1 %

−12 pp

Rentabilita aktív

ROE

-878,6 %

−184 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

3,57

−31 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−3 978 €

−72 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-24,1 %

−9,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

16 tis. €

−28 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

13,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

23 tis. €201969 tis. €202047 tis. €202193 tis. €202264 tis. €202338 tis. €202452 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru93 tis. €64 tis. €38 tis. €51 tis. €
Pridaná hodnota27 tis. €24 tis. €16 tis. €20 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti93 tis. €64 tis. €38 tis. €52 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 561 €2 150 €−2 655 €−4 938 €
Daň z príjmov365 €320 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok22 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie562 €
  • Záväzky22 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom31 tis. €29 tis. €28 tis. €22 tis. €
Neobežný majetok1 976 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok1 976 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok29 tis. €29 tis. €28 tis. €22 tis. €
Zásoby895 €1 389 €1 147 €1 218 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 615 €2 110 €3 434 €4 784 €
Finančné účty21 tis. €25 tis. €23 tis. €16 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky31 tis. €29 tis. €28 tis. €22 tis. €
Vlastné imanie−901 €1 249 €382 €562 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−8 801 €−6 368 €−2 463 €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 561 €2 150 €−2 655 €−4 938 €
Záväzky31 tis. €28 tis. €27 tis. €22 tis. €
Dlhodobé záväzky23 tis. €23 tis. €22 tis. €15 tis. €
Krátkodobé záväzky6 917 €3 669 €5 379 €6 274 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 110 €511 €267 €58 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

674 €1 049 €0 €365 €320 €340 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie96,5 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

4 registrované činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 1. júna 2019
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynovýchPlatné od sobota 1. júna 2019
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakovýchPlatné od sobota 1. júna 2019
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvoPlatné od sobota 1. júna 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 1. júna 2019

    Adresa Čataj 89, 90083 Čataj, Slovenská republika

  • Konateľod sobota 1. júna 2019

    Adresa Čataj 391, 90083 Čataj, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 1. júna 2019

    Adresa Čataj 89, 90083 Čataj, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 1. júna 2019

    Adresa Čataj 391, 90083 Čataj, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/137819/B
Hlavná činnosť
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Ban & syn s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Ban & syn s. r. o.

Čataj 391, 90083 Čataj

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.