Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Flow Hunters s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52421783Na hlinách 6944/33, 91701 TrnavaZaložené 2019

Obrat 2025

22 tis. €

−28 %
IČO
52421783
DIČ
2121029218
IČ DPH
SK2121029218, podľa §7a, registrácia od utorok 25. augusta 2020
Sídlo
Flow Hunters s. r. o.Na hlinách 6944/33 91701 Trnava
Dátum vzniku
streda 12. júna 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trnava, Sro/54643/T

Zisk 2025

17 tis. €

+19 %

Aktíva

32 tis. €

+6,9 %

Vlastný kapitál

30 tis. €

+9,8 %

Zadlženosť

5,9 %

−2,5 pp

Hrubá marža

86,7 %

+32 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+19 %
198 €2 677 €−442 €590 €5 391 €14 tis. €17 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

−28 %
650 €7 755 €7 543 €9 500 €6 635 €31 tis. €22 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

77,6 %

+31 pp

Zisk / výnosy

ROA

52,7 %

+5,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

55,9 %

+4,3 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

17,09

+43 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

19 tis. €

+12 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

30 tis. €

+9,8 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

79,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

650 €20197 755 €20207 589 €20219 500 €20226 635 €202331 tis. €202422 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru9 500 €6 635 €31 tis. €22 tis. €
Pridaná hodnota638 €6 362 €17 tis. €19 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti9 500 €6 635 €31 tis. €22 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení590 €5 391 €14 tis. €17 tis. €
Daň z príjmov48 €932 €2 528 €1 893 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok32 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie30 tis. €
  • Záväzky1 893 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom8 071 €14 tis. €30 tis. €32 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok8 071 €14 tis. €30 tis. €32 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky6 €806 €876 €8 146 €
Finančné účty8 065 €14 tis. €29 tis. €24 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky8 071 €14 tis. €30 tis. €32 tis. €
Vlastné imanie8 023 €13 tis. €28 tis. €30 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov2 200 €2 761 €7 915 €7 915 €
HV za účtovné obdobie po zdanení590 €5 391 €14 tis. €17 tis. €
Záväzky48 €932 €2 528 €1 893 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky48 €932 €2 528 €1 893 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

52 €472 €0 €48 €932 €2 528 €1 893 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 12. júna 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 12. júna 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od streda 12. júna 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 12. júna 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od streda 12. júna 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od streda 12. júna 2019
  • Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovPlatné streda 12. júna 2019 – pondelok 15. januára 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od streda 12. júna 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od streda 12. júna 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod pondelok 8. januára 2024

    Adresa Pluhová 951/12, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľštvrtok 6. júla 2023 – pondelok 15. januára 2024

    Adresa Červenej armády 278/44, 93502 Žemberovce, Slovenská republika

  • Marek ĎurčekZaniknuté
    Konateľstreda 12. júna 2019 – utorok 18. júla 2023

    Adresa Cerovská 265/107, 90081 Šenkvice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 16. januára 2024

    Adresa Pluhová 951/12, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 19. júla 2023 – pondelok 15. januára 2024

    Adresa Červenej armády 278/44, 93502 Žemberovce, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Marek ĎurčekZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 12. júna 2019 – utorok 18. júla 2023

    Adresa Cerovská 265/107, 90081 Šenkvice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trnava
Číslo zápisu
Sro/54643/T
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Flow Hunters s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Flow Hunters s. r. o.

Na hlinách 6944/33, 91701 Trnava

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.