Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52424812・Stöcklova 60/19, 085 01 Bardejov・Založené 2019
Obrat 2025
7,78 mil. €
+36 %Zisk 2025
66 tis. €
−28 %Aktíva
1,45 mil. €
+25 %Vlastný kapitál
380 tis. €
+56 %Zadlženosť
73,8 %
−4,5 ppHrubá marža
8,2 %
+0,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,9 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
4,6 %
−3,4 ppRentabilita aktív
ROE
17,4 %
−20 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,51
−2,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
92 tis. €
−23 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,4 %
+5,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
333 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
325,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3,89 mil. € | 4,26 mil. € | 5,7 mil. € | 7,74 mil. € |
| Pridaná hodnota | 125 tis. € | 327 tis. € | 435 tis. € | 636 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,9 mil. € | 4,26 mil. € | 5,72 mil. € | 7,78 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 9 311 € | 69 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € |
| Daň z príjmov | 6 612 € | 22 tis. € | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 28 tis. € | 26 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 504 tis. € | 886 tis. € | 1,16 mil. € | 1,45 mil. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 274 tis. € | 349 tis. € | 459 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 274 tis. € | 334 tis. € | 431 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 28 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 490 tis. € | 612 tis. € | 797 tis. € | 980 tis. € |
| Zásoby | 273 tis. € | 398 tis. € | 515 tis. € | 739 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 147 tis. € | 134 tis. € | 221 tis. € | 141 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 70 tis. € | 80 tis. € | 61 tis. € | 101 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 12 tis. € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 504 tis. € | 886 tis. € | 1,16 mil. € | 1,45 mil. € |
| Vlastné imanie | 91 tis. € | 152 tis. € | 244 tis. € | 380 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 76 tis. € | 77 tis. € | 146 tis. € | 238 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 9 311 € | 69 tis. € | 92 tis. € | 66 tis. € |
| Záväzky | 413 tis. € | 734 tis. € | 906 tis. € | 1,07 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 400 € | 30 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 159 tis. € | 385 tis. € | 515 tis. € | 647 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 275 tis. € | 171 tis. € | 80 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 303 tis. € | 33 tis. € | 183 tis. € | 308 tis. € |
| Rezervy | 3 933 € | 11 tis. € | 17 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 7 526 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Kružlov 140, 08604 Kružlov, Slovenská republika
Adresa Kružlov 140, 08604 Kružlov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.