Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52426971・Podkolibská 24, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
46 tis. €
−12 %Zisk 2025
−2 380 €
−153 %Aktíva
41 tis. €
−13 %Vlastný kapitál
24 tis. €
−8,9 %Zadlženosť
40,5 %
−2,8 ppHrubá marža
35,0 %
−13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-5,2 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-5,8 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-9,8 %
−27 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,32
+18 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 040 €
−137 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,7 %
−34 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
−6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 79 tis. € | 69 tis. € | 52 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 20 tis. € | 25 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 79 tis. € | 74 tis. € | 52 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 2 104 € | 4 526 € | −2 380 € |
| Daň z príjmov | 4 701 € | 743 € | 960 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 701 € | 743 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 14 tis. € | 28 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 5 335 € | 2 148 € | 4 569 € | 2 089 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 36 tis. € | 29 tis. € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 € | 8 € | 11 € | 47 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 38 tis. € | 47 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 20 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 147 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −1 580 € | 14 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 2 104 € | 4 526 € | −2 380 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 150 € | 208 € | 645 € | 444 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 742 € |
| Rezervy | 2 500 € | 2 750 € | 3 000 € | 3 050 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Podkolibská 24, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Podkolibská 24, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Metkon s. r. o.
Podkolibská 24, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.