Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52428761・Soľ 384, 09435 Soľ・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−577 €
+0,3 %Aktíva
9 622 €
−60 %Vlastný kapitál
8 232 €
−65 %Zadlženosť
14,5 %
+13 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6,0 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
-7,0 %
−4,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,92
−90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−237 €
+0,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-143,5 %
−1,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 232 €
−65 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-33,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −330 € | −174 € | −138 € | −130 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −434 € | −274 € | −579 € | −577 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 9 622 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 9 622 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 9 622 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 9 622 € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 8 232 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 20 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € | 3 309 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −434 € | −274 € | −579 € | −577 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 1 390 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 340 € | 1 390 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Soľ 384, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Soľ 384, 09435 Soľ, Slovenská republika
Adresa Soľ 384, 09435 Soľ, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.