Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52444317・Vážska 287/23, 91105 Trenčín・Založené 2019
Obrat 2025
2 940 €
Zisk 2025
105 €
+131 %Aktíva
1 795 €
+77 %Vlastný kapitál
775 €
+16 %Zadlženosť
56,8 %
+23 ppHrubá marža
58,5 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,6 %
Zisk / výnosy
ROA
5,8 %
+39 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
+64 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,76
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
445 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
76,4 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
775 €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 2 940 € |
| Pridaná hodnota | −265 € | 0 € | 0 € | 1 719 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 2 940 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −738 € | 0 € | −340 € | 105 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 032 € | 1 013 € | 1 013 € | 1 795 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 032 € | 1 013 € | 1 013 € | 1 795 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 032 € | 1 013 € | 1 013 € | 1 795 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 032 € | 1 013 € | 1 013 € | 1 795 € |
| Vlastné imanie | 1 010 € | 1 010 € | 670 € | 775 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 252 € | −3 990 € | −3 990 € | −4 330 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −738 € | 0 € | −340 € | 105 € |
| Záväzky | 22 € | 3 € | 343 € | 1 020 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 € | 3 € | 343 € | 1 020 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 19 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Dvorecká 886/13, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Vážska 287/23, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Štefana Nahalku 705/41, 05940 Liptovská Teplička, Slovenská republika
Adresa Dvorecká 886/13, 91441 Nemšová, Slovenská republika
Adresa Vážska 287/23, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Štefana Nahalku 705/41, 05940 Liptovská Teplička, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.