Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

V.E.R.M - Mont s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52448339Tallerova 4, 81102 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2019

Obrat 2025

107 tis. €

+31 %
IČO
52448339
DIČ
2121036434
IČ DPH
SK2121036434, podľa §4, registrácia od pondelok 18. novembra 2019
Sídlo
V.E.R.M - Mont s. r. o.Tallerova 4 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
piatok 14. júna 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/138197/B

Zisk 2025

19 tis. €

+44 %

Aktíva

33 tis. €

+19 %

Vlastný kapitál

−17 tis. €

+52 %

Zadlženosť

151,7 %

−78 pp

Hrubá marža

27,9 %

−6,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+44 %
1 476 €−10 tis. €−27 tis. €−10 tis. €−7 855 €13 tis. €19 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

+30 %
18 tis. €83 tis. €99 tis. €96 tis. €153 tis. €82 tis. €107 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

17,7 %

+1,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

56,9 %

+9,9 pp

Rentabilita aktív

ROE

-110,1 %

−74 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,66

+27 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

20 tis. €

+41 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

4,8 %

−2,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−17 tis. €

+34 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

34,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

18 tis. €201983 tis. €202099 tis. €2021105 tis. €2022154 tis. €202382 tis. €2024107 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru96 tis. €153 tis. €82 tis. €107 tis. €
Pridaná hodnota11 tis. €11 tis. €28 tis. €30 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti105 tis. €154 tis. €82 tis. €107 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−10 tis. €−7 855 €13 tis. €19 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok33 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−17 tis. €
  • Záväzky50 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom45 tis. €30 tis. €28 tis. €33 tis. €
Neobežný majetok12 tis. €3 473 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok12 tis. €3 473 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok33 tis. €27 tis. €28 tis. €33 tis. €
Zásoby0 €4 790 €8 680 €3 483 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky20 tis. €5 720 €8 084 €12 tis. €
Finančné účty13 tis. €16 tis. €11 tis. €18 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky45 tis. €30 tis. €28 tis. €33 tis. €
Vlastné imanie−41 tis. €−49 tis. €−36 tis. €−17 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−36 tis. €−46 tis. €−54 tis. €−42 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−10 tis. €−7 855 €13 tis. €19 tis. €
Záväzky87 tis. €80 tis. €64 tis. €50 tis. €
Dlhodobé záväzky16 tis. €9 789 €6 553 €255 €
Krátkodobé záväzky57 tis. €61 tis. €54 tis. €50 tis. €
Bankové úvery dlhodobé14 tis. €9 134 €3 916 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

430 €0 €0 €0 €0 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

33 registrovaných činností

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba bižutérie a suvenírovPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba hračiek a hierPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba metiel, kief a maliarskeho náradiaPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba sviečok a tieniacej technikyPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Výroba zdravotníckych pomôcokPlatné od streda 21. augusta 2019
  • Administratívne službyPlatné od piatok 14. júna 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 14. júna 2019
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 14. júna 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 16. júla 2019

    Adresa Jilemnického 4/1, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

  • Konateľpiatok 14. júna 2019 – utorok 20. augusta 2019

    Adresa Osiková 20, 01007 Žilina, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 21. augusta 2019

    Adresa Jilemnického 4/1, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 14. júna 2019 – utorok 20. augusta 2019

    Adresa Grösslingová 17, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/138197/B
Hlavná činnosť
Administratívne a pomocné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
V.E.R.M - Mont s. r. o.

Sídlo spoločnosti

V.E.R.M - Mont s. r. o.

Tallerova 4, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.