Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52464695・Údernícka 3603/11, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2021
2,64 mil. €
+364 %Zisk 2021
13 tis. €
+107 %Aktíva
684 tis. €
+484 %Vlastný kapitál
−159 tis. €
+7,4 %Zadlženosť
123,2 %
−123 ppHrubá marža
0,6 %
+31 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
+152 ppRentabilita aktív
ROE
-7,9 %
−111 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,81
+100 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+108 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,4 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−158 tis. €
+7,4 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
363,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 568 tis. € | 2,64 mil. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −176 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 568 tis. € | 2,64 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | −176 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 615 € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 000 € | 117 tis. € | 684 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 000 € | 117 tis. € | 684 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 313 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 111 tis. € | 343 tis. € |
| Finančné účty | 5 000 € | 5 948 € | 27 tis. € |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 000 € | 117 tis. € | 684 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | −171 tis. € | −159 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | −176 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | −176 tis. € | 13 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 288 tis. € | 843 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 288 tis. € | 842 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 400 € | 400 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Colne drive 50, OX10 7PE Berinsfield, Wallingford, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Mudroňova 1666/9, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Colne drive 50, OX10 7PE Berinsfield, Wallingford, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
Adresa Bajkalská 5/A, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Gatello s.r.o.
Údernícka 3603/11, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.