Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52469000・Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Nové Mesto・Založené 2019
Obrat 2025
46 tis. €
−7,1 %Zisk 2025
3 459 €
+189 %Aktíva
70 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
6 815 €
+103 %Zadlženosť
90,3 %
−5,0 ppHrubá marža
32,8 %
+9,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,5 %
+5,1 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+3,2 ppRentabilita aktív
ROE
50,8 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,98
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 459 €
+189 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
+76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 104 tis. € | 102 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 477 € | 9 626 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 104 tis. € | 102 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 369 € | 1 317 € | 1 198 € | 3 459 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € | 70 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 7 721 € | 29 tis. € | 40 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | −23 tis. € | 0 € | −2 500 € | −2 500 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 47 tis. € | 207 € | 54 tis. € | 36 tis. € |
| Finančné účty | 12 tis. € | 7 514 € | −23 tis. € | 5 952 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € | 70 tis. € |
| Vlastné imanie | 842 € | 2 159 € | 3 356 € | 6 815 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 473 € | 842 € | 2 158 € | 3 356 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 369 € | 1 317 € | 1 198 € | 3 459 € |
| Záväzky | 67 tis. € | 52 tis. € | 68 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 67 tis. € | 2 367 € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 4 189 € | 396 € |
| Rezervy | 0 € | 50 tis. € | 50 tis. € | 50 tis. € |
Vývoj daňových povinností
29 registrovaných činností
Adresa Budmerice 411, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Adresa Budmerice 411, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Adresa Budmerice 411, 90086 Budmerice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Api Country s.r.o.
Karpatské námestie 10/A, 83106 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.