Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52469778・Dlhá 74/85, 010 09 Žilina・Založené 2019
Obrat 2025
4,66 mil. €
−1,6 %Zisk 2025
−80 tis. €
+9,1 %Aktíva
2,99 mil. €
−13 %Vlastný kapitál
541 tis. €
−12 %Zadlženosť
81,8 %
−0,3 ppHrubá marža
16,6 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,7 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
-2,7 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
-14,7 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,79
−2,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−76 tis. €
+8,7 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,1 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1,2 mil. €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4,77 mil. € | 4,33 mil. € | 4,69 mil. € | 4,61 mil. € |
| Pridaná hodnota | 766 tis. € | 686 tis. € | 732 tis. € | 765 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5,23 mil. € | 4,37 mil. € | 4,74 mil. € | 4,66 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 13 tis. € | −190 tis. € | −87 tis. € | −80 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 862 € | 0 € | 4 556 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 862 € | 0 € | 4 556 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,29 mil. € | 2,88 mil. € | 3,45 mil. € | 2,99 mil. € |
| Neobežný majetok | 24 tis. € | 137 tis. € | 133 tis. € | 285 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 10 tis. € | 9 448 € | 6 216 € | 105 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 14 tis. € | 127 tis. € | 127 tis. € | 179 tis. € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,26 mil. € | 2,74 mil. € | 3,32 mil. € | 2,71 mil. € |
| Zásoby | 1,33 mil. € | 1,73 mil. € | 1,35 mil. € | 992 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 836 tis. € | 969 tis. € | 1,92 mil. € | 1,69 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 94 tis. € | 40 tis. € | 38 tis. € | 25 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 6 524 € | 4 558 € | 5 130 € | 3 934 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,29 mil. € | 2,88 mil. € | 3,45 mil. € | 2,99 mil. € |
| Vlastné imanie | 195 tis. € | 705 tis. € | 618 tis. € | 541 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 705 tis. € | 705 tis. € | 705 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 183 tis. € | 190 tis. € | 496 € | −84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 13 tis. € | −190 tis. € | −87 tis. € | −80 tis. € |
| Záväzky | 2,09 mil. € | 2,18 mil. € | 2,84 mil. € | 2,45 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 11 tis. € | 14 tis. € | 16 tis. € | 155 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,48 mil. € | 1,35 mil. € | 1,8 mil. € | 1,51 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 128 tis. € | 311 tis. € | 476 tis. € | 441 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 422 tis. € | 474 tis. € | 513 tis. € | 311 tis. € |
| Rezervy | 54 tis. € | 29 tis. € | 33 tis. € | 35 tis. € |
| Časové rozlíšenie | −30 € | 0 € | 753 € | 3 059 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Klemensova 1091/5, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dlhá 74/85, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dlhá 74/85, 01009 Žilina, Slovenská republika
Adresa Dlhá 74/85, 01009 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.