Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52470865・Viničky 38/9, 94911 Nitra・Založené 2019
Obrat 2024
15 tis. €
−51 %Zisk 2024
1 930 €
+203 %Aktíva
25 tis. €
+91 %Vlastný kapitál
1 082 €
+228 %Zadlženosť
95,7 %
−11 ppHrubá marža
23,1 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
12,5 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
7,7 %
+22 ppRentabilita aktív
ROE
178,4 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,39
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 270 €
+226 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
+19 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 426 €
+76 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 27 tis. € | 48 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 2 771 € | 1 920 € | 1 586 € | 3 569 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 27 tis. € | 48 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 971 € | 992 € | −1 878 € | 1 930 € |
| Daň z príjmov | 270 € | 115 € | 75 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 9 247 € | 13 tis. € | 25 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 2 850 € | 1 900 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 2 850 € | 1 900 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 9 247 € | 10 tis. € | 23 tis. € |
| Zásoby | 489 € | 489 € | 489 € | 489 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 4 643 € | 4 663 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 59 € | 1 144 € | 2 313 € | 8 061 € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 7 614 € | 2 800 € | 9 901 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 9 247 € | 13 tis. € | 25 tis. € |
| Vlastné imanie | 39 € | 1 031 € | −847 € | 1 082 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −5 932 € | −5 011 € | −4 069 € | −5 948 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 971 € | 992 € | −1 878 € | 1 930 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 8 216 € | 14 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 4 355 € | 655 € | 3 209 € | 4 304 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 485 € | 2 461 € | 6 593 € | 17 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 5 100 € | 3 300 € | 1 500 € | 1 500 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € | 600 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 840 € | 840 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Viničky 38/9, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Viničky 38/9, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Viničky 38/9, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.