Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52472809・Hollého 956/54A, 92207 Veľké Kostoľany・Založené 2019
Obrat 2025
587 €
−3,6 %Zisk 2025
−2 704 €
+9,0 %Aktíva
365 €
−25 %Vlastný kapitál
−14 tis. €
−23 %Zadlženosť
4 029,9 %
+1 540 ppHrubá marža
-362,2 %
+67 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-460,6 %
+27 ppZisk / výnosy
ROA
-740,8 %
−131 ppRentabilita aktív
ROE
18,9 %
−6,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−2 364 €
+10 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-14,4 %
−1,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−14 tis. €
−23 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-38,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 381 € | 1 228 € | 548 € | 587 € |
| Pridaná hodnota | −3 417 € | −2 253 € | −2 353 € | −2 126 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 400 € | 1 247 € | 609 € | 587 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 650 € | −2 522 € | −2 972 € | −2 704 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 726 € | 1 197 € | 487 € | 365 € |
| Neobežný majetok | 112 € | 112 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 112 € | 112 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 614 € | 1 085 € | 487 € | 365 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 144 € | 174 € | 225 € | 237 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 1 470 € | 911 € | 262 € | 128 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 726 € | 1 197 € | 487 € | 365 € |
| Vlastné imanie | −6 146 € | −8 668 € | −12 tis. € | −14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −7 496 € | −11 tis. € | −14 tis. € | −17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 650 € | −2 522 € | −2 972 € | −2 704 € |
| Záväzky | 7 872 € | 9 865 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 872 € | 9 865 € | 12 tis. € | 15 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa P. Jilemnického 746/34, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika
Adresa P. Jilemnického 746/34, 92207 Veľké Kostoľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.