Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

SUBIA s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52481409Továrenská 2590/3, 81109 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2019

Obrat 2025

22 tis. €

+2,4 %
IČO
52481409
DIČ
2121045883
IČ DPH
SK2121045883, podľa §7a, registrácia od piatok 31. januára 2020
Sídlo
SUBIA s. r. o.Továrenská 2590/3 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
piatok 5. júla 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/138769/B

Zisk 2025

6 746 €

+226 %

Aktíva

14 tis. €

−30 %

Vlastný kapitál

12 tis. €

−33 %

Zadlženosť

13,1 %

+4,2 pp

Hrubá marža

36,9 %

+23 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+226 %
−4 313 €−345 €139 €4 408 €11 tis. €2 070 €6 746 €2019202020212022202320242025

Tržby

+2,4 %
11 tis. €11 tis. €7 750 €20 tis. €50 tis. €21 tis. €22 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

30,9 %

+21 pp

Zisk / výnosy

ROA

47,9 %

+38 pp

Rentabilita aktív

ROE

55,1 %

+44 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

7,63

−32 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

7 496 €

+208 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

10,0 %

−5,0 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

12 tis. €

−33 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

11,8 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

11 tis. €201911 tis. €202010 tis. €202121 tis. €202250 tis. €202321 tis. €202422 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru20 tis. €50 tis. €21 tis. €22 tis. €
Pridaná hodnota4 528 €15 tis. €2 937 €8 054 €
Výnosy z hospodárskej činnosti21 tis. €50 tis. €21 tis. €22 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení4 408 €11 tis. €2 070 €6 746 €
Daň z príjmov476 €1 851 €365 €750 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok14 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie12 tis. €
  • Záväzky1 847 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom9 102 €19 tis. €20 tis. €14 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok9 102 €19 tis. €20 tis. €14 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky3 734 €3 332 €1 590 €2 574 €
Finančné účty5 368 €15 tis. €19 tis. €12 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky9 102 €19 tis. €20 tis. €14 tis. €
Vlastné imanie4 889 €16 tis. €18 tis. €12 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−4 658 €−611 €11 tis. €0 €
HV za účtovné obdobie po zdanení4 408 €11 tis. €2 070 €6 746 €
Záväzky4 213 €2 441 €1 801 €1 847 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 213 €2 441 €1 801 €1 847 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €0 €0 €476 €1 851 €365 €750 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie33,57 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

24 registrovaných činností

  • Administratívne službyPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Finančný lízingPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Informačná činnosťPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 5. júla 2019
  • Kuriérske službyPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od piatok 5. júla 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 5. júla 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod piatok 5. júla 2019

    Adresa Rovná 341/2, 90041 Rovinka, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 5. júla 2019

    Adresa Hany Meličkovej 2991/24, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 5. júla 2019

    Adresa Rovná 341/2, 90041 Rovinka, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 5. júla 2019

    Adresa Hany Meličkovej 2991/24, 84105 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/138769/B
Hlavná činnosť
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
SUBIA s. r. o.

Sídlo spoločnosti

SUBIA s. r. o.

Továrenská 2590/3, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.