Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52486761・Vlčie hrdlo 221/52, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa・Založené 2019
Obrat 2025
481 tis. €
+72 %Zisk 2025
51 tis. €
+33 %Aktíva
353 tis. €
+19 %Vlastný kapitál
−139 tis. €
+27 %Zadlženosť
139,4 %
−25 ppHrubá marža
40,2 %
−8,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,6 %
−3,1 ppZisk / výnosy
ROA
14,5 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-36,9 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,24
+90 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
56 tis. €
+37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
7,7 %
+3,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−375 tis. €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
148,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 31 tis. € | 80 tis. € | 280 tis. € | 481 tis. € |
| Pridaná hodnota | −30 tis. € | −76 tis. € | 135 tis. € | 193 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 31 tis. € | 80 tis. € | 280 tis. € | 481 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −68 tis. € | −140 tis. € | 38 tis. € | 51 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 920 € | 4 298 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 587 € | −162 tis. € | 297 tis. € | 353 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 236 tis. € | 236 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 236 tis. € | 236 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 587 € | −162 tis. € | 61 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 660 € | 1 355 € | 4 398 € |
| Finančné účty | 1 587 € | −164 tis. € | 60 tis. € | 112 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 587 € | −162 tis. € | 297 tis. € | 353 tis. € |
| Vlastné imanie | −68 tis. € | −229 tis. € | −190 tis. € | −139 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −4 892 € | −88 tis. € | −229 tis. € | −190 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −68 tis. € | −140 tis. € | 38 tis. € | 51 tis. € |
| Záväzky | 70 tis. € | 67 tis. € | 487 tis. € | 492 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 70 tis. € | 67 tis. € | 487 tis. € | 492 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
42 registrovaných činností
Adresa Račianska 3152/69B, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Priehradná 8068/14, 82104 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Družstevná 68/5, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Račianska 3152/69B, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Priehradná 8068/14, 82104 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
Adresa Družstevná 68/5, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
FAMAM s. r. o.
Vlčie hrdlo 221/52, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.