Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52489531・Hodálova 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves・Založené 2019
Obrat 2025
3 433 €
−49 %Zisk 2025
241 €
−84 %Aktíva
9 622 €
+1,7 %Vlastný kapitál
7 846 €
+3,2 %Zadlženosť
18,5 %
−1,2 ppHrubá marža
69,1 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,0 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
3,1 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,21
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
581 €
−69 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
58,5 %
+40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
7 946 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-21,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 8 128 € | 6 630 € | 2 800 € |
| Pridaná hodnota | 8 267 € | −4 814 € | 3 694 € | 1 934 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 24 tis. € | 6 710 € | 3 433 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 227 € | 1 760 € | 1 506 € | 241 € |
| Daň z príjmov | 178 € | 287 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 8 705 € | 9 461 € | 9 622 € |
| Neobežný majetok | 8 288 € | 1 350 € | 750 € | 150 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 288 € | 1 350 € | 750 € | 150 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 12 tis. € | 7 355 € | 8 711 € | 9 472 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 637 € | 164 € | 2 791 € | 379 € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 7 191 € | 5 920 € | 9 093 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 8 705 € | 9 461 € | 9 622 € |
| Vlastné imanie | 4 339 € | 6 099 € | 7 605 € | 7 846 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 039 € | −872 € | 799 € | 2 231 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 227 € | 1 760 € | 1 506 € | 241 € |
| Záväzky | 16 tis. € | 2 606 € | 1 856 € | 1 776 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 16 tis. € | 2 402 € | 1 606 € | 1 526 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 198 € | 204 € | 250 € | 250 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Hodálova 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Hodálova 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
TSSC, s. r. o.
Hodálova 6, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.