Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52495078・Sovietskych hrdinov 165, 08901 Svidník・Založené 2019
Obrat 2025
9 800 €
Zisk 2025
2 663 €
+354 %Aktíva
319 tis. €
+825 %Vlastný kapitál
36 tis. €
+8,0 %Zadlženosť
88,7 %
+86 ppHrubá marža
32,7 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
27,2 %
Zisk / výnosy
ROA
0,8 %
+3,9 ppRentabilita aktív
ROE
7,4 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,28
−99 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 003 €
+525 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,3 %
+59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−113 tis. €
−437 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-33,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 21 tis. € | 0 € | 0 € | 9 800 € |
| Pridaná hodnota | 20 tis. € | −50 € | −232 € | 3 206 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 21 tis. € | 0 € | 0 € | 9 800 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | −769 € | −1 047 € | 2 663 € |
| Daň z príjmov | 2 899 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 39 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 319 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 275 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 275 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 39 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 519 € | 6 519 € | 6 165 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 247 € | 478 € | 4 € | 6 169 € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 38 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 39 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 319 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | −769 € | −1 047 € | 2 663 € |
| Záväzky | 3 755 € | 845 € | 1 063 € | 283 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 63 € | 63 € | 63 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 692 € | 782 € | 1 000 € | 157 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Karpatská 804/10, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa J. Záborského 621/2, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Adresa Karpatská 804/10, 08901 Svidník, Slovenská republika
Adresa J. Záborského 621/2, 08221 Veľký Šariš, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.