Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52499596・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2021
39 tis. €
−4,0 %Zisk 2021
3 488 €
−42 %Aktíva
43 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+25 %Zadlženosť
59,0 %
−14 ppHrubá marža
49,4 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,9 %
−6,0 ppZisk / výnosy
ROA
8,2 %
−3,6 ppRentabilita aktív
ROE
19,9 %
−23 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
+29 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 405 €
−40 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,8 %
+3,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 721 €
+714 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
100,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 688 € | 41 tis. € | 39 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 315 € | 16 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 688 € | 41 tis. € | 39 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 984 € | 6 065 € | 3 488 € |
| Daň z príjmov | 793 € | 1 256 € | 917 € |
| Daň z príjmov splatná | 793 € | 1 256 € | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 125 € | 51 tis. € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 291 € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 291 € | 30 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 193 € | 12 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 60 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 915 € | 7 895 € | 13 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 1 278 € | 3 847 € | 7 932 € |
| Časové rozlíšenie | 1 641 € | 9 392 € | — |
| Položka | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 125 € | 51 tis. € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 7 984 € | 14 tis. € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 149 € | — |
| HV minulých rokov | 0 € | 2 834 € | 8 596 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 984 € | 6 065 € | 3 488 € |
| Záväzky | 1 141 € | 37 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 26 tis. € | 8 655 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 141 € | 11 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 160 € | 1 000 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Poštová 1207/50, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Poštová 1207/50, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Venteto, s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.