Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52501698・Textilná 2600/4, 95701 Bánovce nad Bebravou・Založené 2019
Obrat 2025
20 tis. €
−37 %Zisk 2025
−6 697 €
−128 %Aktíva
5 284 €
−73 %Vlastný kapitál
−2 963 €
−179 %Zadlženosť
156,1 %
+75 ppHrubá marža
40,8 %
+68 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-33,6 %
−24 ppZisk / výnosy
ROA
-126,7 %
−112 ppRentabilita aktív
ROE
226,0 %
+305 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,13
−78 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 357 €
−145 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,3 %
+7,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 024 €
−18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 053 € | 11 tis. € | −4 680 € | 8 129 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 26 tis. € | 32 tis. € | 20 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 892 € | −1 891 € | −2 935 € | −6 697 € |
| Daň z príjmov | 157 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 23 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 5 284 € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 15 tis. € | 9 778 € | 4 190 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 15 tis. € | 9 778 € | 4 190 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 666 € | 5 930 € | 9 531 € | 1 094 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 85 € | 577 € | 133 € |
| Finančné účty | 1 666 € | 5 845 € | 8 954 € | 961 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 23 tis. € | 21 tis. € | 19 tis. € | 5 284 € |
| Vlastné imanie | 8 559 € | 6 668 € | 3 733 € | −2 963 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 2 667 € | 3 559 € | 1 668 € | −1 266 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 892 € | −1 891 € | −2 935 € | −6 697 € |
| Záväzky | 14 tis. € | 15 tis. € | 16 tis. € | 8 247 € |
| Dlhodobé záväzky | 54 € | 0 € | 102 € | 129 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 8 118 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Dvorec 267, 95655 Dvorec, Slovenská republika
Adresa Inovecká 1131/1, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dvorec 267, 95655 Dvorec, Slovenská republika
Adresa Inovecká 1131/1, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.