Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52506479・Bagarova 1174/1, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2019
Obrat 2025
577 tis. €
+73 %Zisk 2025
15 tis. €
+4 027 %Aktíva
60 tis. €
+37 %Vlastný kapitál
−7 965 €
+66 %Zadlženosť
113,3 %
−40 ppHrubá marža
6,2 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+2,5 ppZisk / výnosy
ROA
25,7 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
-192,8 %
−191 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,73
+124 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+737 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,0 %
−64 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
22 tis. €
+334 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
60,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 129 tis. € | 650 tis. € | 332 tis. € | 579 tis. € |
| Pridaná hodnota | 7 222 € | −20 tis. € | 14 tis. € | 36 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 129 tis. € | 650 tis. € | 334 tis. € | 577 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 254 € | −33 tis. € | 372 € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 941 € | 0 € | 1 920 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 39 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 60 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 787 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 8 714 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 787 € | 19 tis. € | 13 tis. € | 8 714 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 34 tis. € | 21 tis. € | 31 tis. € | 51 tis. € |
| Zásoby | 16 tis. € | 131 € | 1 320 € | 90 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 1 247 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 20 tis. € | 26 tis. € | 39 tis. € |
| Finančné účty | 2 564 € | 1 785 € | 3 278 € | 11 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 39 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 60 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 345 € | −24 tis. € | −23 tis. € | −7 965 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 912 € | 4 003 € | −29 tis. € | −29 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 254 € | −33 tis. € | 372 € | 15 tis. € |
| Záväzky | 30 tis. € | 64 tis. € | 67 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 29 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 30 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 26 tis. € | 0 € | 22 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 8 947 € | 26 tis. € | 15 tis. € |
| Rezervy | 330 € | 480 € | 490 € | 600 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Bagarova 1174/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Bagarova 1174/1, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Gremar TZB, s. r. o.
Bagarova 1174/1, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.