Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

CHAPTER 4 Slovakia s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52518329Jána Poničana 6114/7, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová VesZaložené 2019

Obrat 2025

172 tis. €

+73 %
IČO
52518329
DIČ
2121055189
IČ DPH
SK2121055189, podľa §4, registrácia od pondelok 2. marca 2020
Sídlo
CHAPTER 4 Slovakia s. r. o.Jána Poničana 6114/7 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Dátum vzniku
sobota 13. júla 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/138937/B

Zisk 2025

3 130 €

+143 %

Aktíva

67 tis. €

+221 %

Vlastný kapitál

8 985 €

+53 %

Zadlženosť

86,5 %

+15 pp

Hrubá marža

3,7 %

+1,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+143 %
278 €−1 668 €−1 367 €3 961 €6 855 €−7 205 €3 130 €2019202020212022202320242025

Tržby

+73 %
17 tis. €40 tis. €55 tis. €50 tis. €102 tis. €100 tis. €172 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

1,8 %

+9,1 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,7 %

+39 pp

Rentabilita aktív

ROE

34,8 %

+158 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,34

−47 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 090 €

+165 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

23,5 %

+39 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

17 tis. €

+34 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

47,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

17 tis. €201940 tis. €202055 tis. €202150 tis. €2022102 tis. €2023100 tis. €2024172 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru50 tis. €102 tis. €100 tis. €172 tis. €
Pridaná hodnota6 670 €9 544 €2 388 €6 306 €
Výnosy z hospodárskej činnosti50 tis. €102 tis. €100 tis. €172 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení3 961 €6 855 €−7 205 €3 130 €
Daň z príjmov90 €1 902 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok67 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie8 985 €
  • Záväzky58 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom19 tis. €85 tis. €21 tis. €67 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok19 tis. €85 tis. €21 tis. €67 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky11 tis. €74 tis. €6 026 €28 tis. €
Finančné účty8 726 €12 tis. €15 tis. €39 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky19 tis. €85 tis. €21 tis. €67 tis. €
Vlastné imanie6 204 €13 tis. €5 855 €8 985 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−2 757 €1 006 €7 560 €855 €
HV za účtovné obdobie po zdanení3 961 €6 855 €−7 205 €3 130 €
Záväzky13 tis. €72 tis. €15 tis. €58 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €43 €0 €
Krátkodobé záväzky11 tis. €71 tis. €8 309 €50 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy1 759 €1 780 €6 586 €7 771 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

175 €73 €281 €90 €1 902 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie745,95 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

16 registrovaných činností

  • Administratívne služby;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Dizajnérske činnosti;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Fotografické služby;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Informačná činnosť;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod);Platné od sobota 13. júla 2019
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Prenájom hnuteľných vecí;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení;Platné od sobota 13. júla 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu.Platné od sobota 13. júla 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod sobota 13. júla 2019

    Adresa Jána Poničana 6114/7, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 13. júla 2019

    Adresa Jána Poničana 6114/7, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od sobota 13. júla 2019

    Adresa Lange Gasse 65/16, 1080 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel70 %Vklad3 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/138937/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
CHAPTER 4 Slovakia s. r. o.

Sídlo spoločnosti

CHAPTER 4 Slovakia s. r. o.

Jána Poničana 6114/7, 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.