Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52519538・Holíčska 17, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2019
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−545 €
−58 %Aktíva
2 765 €
−0,4 %Vlastný kapitál
395 €
−58 %Zadlženosť
85,7 %
+20 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-19,7 %
−7,3 ppRentabilita aktív
ROE
-138,0 %
−101 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,17
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−205 €
−5 025 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-165,9 %
+8 334 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
397 €
−58 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
Úročený dlh
2 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Čistý dlh
−2 763 €
+0,5 %Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | −440 € | 80 € | −120 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −84 € | −524 € | −344 € | −545 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 885 € | 2 891 € | 2 777 € | 2 765 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 885 € | 2 891 € | 2 777 € | 2 765 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 2 885 € | 2 891 € | 2 777 € | 2 765 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 885 € | 2 891 € | 2 777 € | 2 765 € |
| Vlastné imanie | 1 807 € | 1 283 € | 939 € | 395 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 109 € | −3 193 € | −3 717 € | −4 060 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −84 € | −524 € | −344 € | −545 € |
| Záväzky | 1 078 € | 1 608 € | 1 838 € | 2 370 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 078 € | 1 608 € | 1 838 € | 2 368 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 2 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Holíčska 17, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 81, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Holíčska 17, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Holíčska 17, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 81, 85105 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Termoizol group, s.r.o.
Holíčska 17, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.