Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52530671・Fialková ulica 934/10, 95117 Cabaj-Čápor・Založené 2019
Obrat 2025
77 tis. €
+9,1 %Zisk 2025
768 €
−46 %Aktíva
43 tis. €
+14 %Vlastný kapitál
17 tis. €
+4,6 %Zadlženosť
59,7 %
+3,5 ppHrubá marža
17,8 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,0 %
−1,0 ppZisk / výnosy
ROA
1,8 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,4 %
−4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,39
−54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 728 €
−36 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
55,6 %
+8,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
58,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 119 tis. € | 66 tis. € | 74 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 109 tis. € | 119 tis. € | 71 tis. € | 77 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 301 € | 3 902 € | 1 413 € | 768 € |
| Daň z príjmov | 879 € | 1 044 € | 1 275 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 879 € | 1 044 € | 1 275 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 51 tis. € | 50 tis. € | 38 tis. € | 43 tis. € |
| Neobežný majetok | 21 tis. € | 20 tis. € | 9 975 € | 3 918 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 21 tis. € | 20 tis. € | 9 975 € | 3 918 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 29 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 39 tis. € |
| Zásoby | 22 tis. € | 22 tis. € | 25 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 573 € | 285 € | 560 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 781 € | 6 964 € | 1 864 € | 2 432 € |
| Časové rozlíšenie | 103 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 51 tis. € | 50 tis. € | 38 tis. € | 43 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 € | 1 € | 1 € | 1 € |
| HV minulých rokov | 2 933 € | 6 234 € | 10 tis. € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 301 € | 3 902 € | 1 413 € | 768 € |
| Záväzky | 39 tis. € | 34 tis. € | 21 tis. € | 26 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 27 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 39 tis. € | 7 192 € | 3 741 € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 17 tis. € | 14 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Fialková ulica 934/10, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Nový Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Nový Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Mäsiarska 163/7, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Golianovská 420/61, 94907 Nitra, Slovenská republika
Adresa Potravinárska 1074/19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Fialková ulica 934/10, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Nový Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Nový Cabaj 934, 95117 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Adresa Mäsiarska 163/7, 94905 Nitra, Slovenská republika
Adresa Golianovská 420/61, 94907 Nitra, Slovenská republika
Adresa Potravinárska 1074/19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.