Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Belluria salone, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 52534413Moyzesova 30, 08301 SabinovZaložené 2019

Obrat 2025

129 tis. €

−11 %
IČO
52534413
DIČ
2121118065
IČ DPH
SK2121118065, podľa §4, registrácia od piatok 1. januára 2021
Sídlo
Belluria salone, s.r.o.Moyzesova 30 08301 Sabinov
Dátum vzniku
utorok 29. októbra 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/39251/P

Zisk 2025

−19 tis. €

−1 737 %

Aktíva

97 tis. €

−2,7 %

Vlastný kapitál

−7 753 €

−172 %

Zadlženosť

108,0 %

+19 pp

Hrubá marža

40,0 %

−3,3 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−1 737 %
−1 789 €816 €1 731 €2 279 €1 644 €1 134 €−19 tis. €2019202020212022202320242025

Tržby

−8,5 %
8 771 €56 tis. €72 tis. €121 tis. €141 tis. €138 tis. €126 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-14,4 %

−15 pp

Zisk / výnosy

ROA

-19,2 %

−20 pp

Rentabilita aktív

ROE

239,5 %

+229 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,33

+3,1 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−18 tis. €

−941 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-5,5 %

−51 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−70 tis. €

−16 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

55,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 361 €201957 tis. €202074 tis. €2021123 tis. €2022142 tis. €2023145 tis. €2024129 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru121 tis. €141 tis. €138 tis. €126 tis. €
Pridaná hodnota20 tis. €47 tis. €60 tis. €50 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti123 tis. €142 tis. €145 tis. €129 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 279 €1 644 €1 134 €−19 tis. €
Daň z príjmov505 €426 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok62 tis. €
  • Obežný majetok34 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−7 753 €
  • Záväzky105 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom62 tis. €118 tis. €99 tis. €97 tis. €
Neobežný majetok39 tis. €75 tis. €71 tis. €62 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok39 tis. €75 tis. €71 tis. €62 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok23 tis. €43 tis. €28 tis. €34 tis. €
Zásoby9 035 €13 tis. €18 tis. €20 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky11 tis. €26 tis. €5 835 €1 233 €
Finančné účty2 485 €3 905 €4 515 €13 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky62 tis. €118 tis. €99 tis. €97 tis. €
Vlastné imanie8 038 €9 682 €11 tis. €−7 753 €
Základné imanie5 001 €5 001 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov631 €2 796 €4 358 €5 436 €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 279 €1 644 €1 134 €−19 tis. €
Záväzky54 tis. €109 tis. €89 tis. €105 tis. €
Dlhodobé záväzky51 tis. €63 €92 €30 €
Krátkodobé záväzky2 825 €107 tis. €89 tis. €104 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €1 563 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €110 €341 €505 €426 €960 €960 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 177,26 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • Administratívne činnostiPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Kozmetické službyPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 29. októbra 2019
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Služby spojené so skrášľovaním telaPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyPlatné od utorok 29. októbra 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiPlatné od utorok 29. októbra 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 2
  • Konateľod utorok 29. októbra 2019

    Adresa Matice Slovenskej 1939/24, 08301 Sabinov, Slovenská republika

  • Konateľod utorok 29. októbra 2019

    Adresa Matice Slovenskej 1939/24, 08301 Sabinov, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od utorok 29. októbra 2019

    Adresa Matice Slovenskej 1939/24, 08301 Sabinov, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/39251/P
Hlavná činnosť
Skrášľovacie a iné kozmetické služby
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Belluria salone, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Belluria salone, s.r.o.

Moyzesova 30, 08301 Sabinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.