Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52561607・SNP 53/307, 93601 Šahy・Založené 2019
Obrat 2025
70 tis. €
+419 %Zisk 2025
12 tis. €
+168 %Aktíva
567 tis. €
+286 %Vlastný kapitál
22 tis. €
+131 %Zadlženosť
96,2 %
+2,6 ppHrubá marža
20,4 %
−36 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
17,5 %
−16 ppZisk / výnosy
ROA
2,2 %
−1,0 ppRentabilita aktív
ROE
56,7 %
+7,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−93 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+158 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,7 %
−3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−532 tis. €
−474 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
47,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 800 € | 13 tis. € | 12 tis. € | 9 561 € |
| Pridaná hodnota | 1 782 € | 6 810 € | 6 817 € | 1 946 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 379 € | 13 tis. € | 14 tis. € | 70 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 651 € | 3 916 € | 4 604 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 23 € | 813 € | 1 634 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 135 tis. € | 147 tis. € | 567 tis. € |
| Neobežný majetok | 108 tis. € | 105 tis. € | 102 tis. € | 553 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 108 tis. € | 105 tis. € | 102 tis. € | 553 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 31 tis. € | 45 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 2 712 € |
| Finančné účty | 19 tis. € | 31 tis. € | 45 tis. € | 10 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 135 tis. € | 147 tis. € | 567 tis. € |
| Vlastné imanie | 892 € | 4 807 € | 9 411 € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 759 € | −4 109 € | −193 € | 4 411 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 651 € | 3 916 € | 4 604 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 125 tis. € | 131 tis. € | 137 tis. € | 545 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 125 tis. € | 131 tis. € | 137 tis. € | 545 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Dennenweg 7, 8970 Poperinge, Belgické kráľovstvo
Adresa Tempelaere 9, 8647 Lo-Reninge, Belgické kráľovstvo
Adresa Dennenweg 7, 8970 Poperinge, Belgické kráľovstvo
Adresa Tempelaere 9, 8647 Lo-Reninge, Belgické kráľovstvo
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.