Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52563405・Hlavná 127/146, 90090 Dubová・Založené 2019
Obrat 2025
5 190 €
−40 %Zisk 2025
−1 391 €
+65 %Aktíva
3 288 €
−39 %Vlastný kapitál
−8 336 €
−20 %Zadlženosť
353,5 %
+126 ppHrubá marža
57,3 %
+17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-26,8 %
+19 ppZisk / výnosy
ROA
-42,3 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
16,7 %
−40 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,29
−63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 051 €
+71 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,4 %
−23 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−7 936 €
−789 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-15,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 14 tis. € | 9 538 € | 8 402 € | 4 590 € |
| Pridaná hodnota | 3 755 € | 1 143 € | 3 382 € | 2 630 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 14 tis. € | 11 tis. € | 8 698 € | 5 190 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 435 € | −8 574 € | −3 963 € | −1 391 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 20 tis. € | 12 tis. € | 5 432 € | 3 288 € |
| Neobežný majetok | 15 tis. € | 7 305 € | 2 148 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 7 305 € | 2 148 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 586 € | 4 403 € | 3 284 € | 3 288 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 202 € | 1 063 € | 462 € | 528 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 3 384 € | 3 340 € | 2 822 € | 2 760 € |
| Časové rozlíšenie | 1 280 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 20 tis. € | 12 tis. € | 5 432 € | 3 288 € |
| Vlastné imanie | 94 € | −2 980 € | −6 944 € | −8 336 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 347 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −2 318 € | −11 tis. € | −19 tis. € | −23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 435 € | −8 574 € | −3 963 € | −1 391 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 0 € | 7 799 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 6 718 € | 14 tis. € | 4 177 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 400 € | 400 € | 400 € | 400 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Hlavná 127/146, 90090 Dubová, Slovenská republika
Adresa Na vŕšku 31/397, 90089 Častá, Slovenská republika
Adresa Hlavná 127/146, 90090 Dubová, Slovenská republika
Adresa Na vŕšku 31/397, 90089 Častá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.