Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Stavby NR, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 52575501Brigádnická 298/28, 949 05 NitraZaložené 2019

Obrat 2025

86 tis. €

−7,2 %
IČO
52575501
DIČ
2121071832
IČ DPH
SK2121071832, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. decembra 2019
Sídlo
Stavby NR, s. r. o.Brigádnická 298/28 949 05 Nitra
Dátum vzniku
štvrtok 15. augusta 2019
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/49053/N

Zisk 2025

7 942 €

+116 %

Aktíva

59 tis. €

−14 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

+132 %

Zadlženosť

76,5 %

−15 pp

Hrubá marža

28,4 %

+40 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+116 %
36 €11 €−27 tis. €2 257 €307 €−51 tis. €7 942 €2019202020212022202320242025

Tržby

−4,8 %
12 tis. €89 tis. €182 tis. €347 tis. €244 tis. €72 tis. €69 tis. €2019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

9,2 %

+64 pp

Zisk / výnosy

ROA

13,4 %

+87 pp

Rentabilita aktív

ROE

57,0 %

+901 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,58

−0,2 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 953 €

+118 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,3 %

+14 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−12 tis. €

+23 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

34,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

12 tis. €201992 tis. €2020182 tis. €2021350 tis. €2022244 tis. €202393 tis. €202486 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru347 tis. €244 tis. €72 tis. €69 tis. €
Pridaná hodnota104 tis. €97 tis. €−8 373 €20 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti350 tis. €244 tis. €93 tis. €86 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 257 €307 €−51 tis. €7 942 €
Daň z príjmov1 007 €215 €1 176 €1 011 €

Aktíva

  • Neobežný majetok43 tis. €
  • Obežný majetok16 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky45 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom137 tis. €145 tis. €69 tis. €59 tis. €
Neobežný majetok64 tis. €93 tis. €48 tis. €43 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok64 tis. €93 tis. €48 tis. €43 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok74 tis. €52 tis. €21 tis. €16 tis. €
Zásoby2 031 €23 tis. €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky41 tis. €28 tis. €15 tis. €4 071 €
Finančné účty31 tis. €1 497 €6 225 €12 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky137 tis. €145 tis. €69 tis. €59 tis. €
Vlastné imanie−11 tis. €57 tis. €5 994 €14 tis. €
Základné imanie14 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €
HV minulých rokov−27 tis. €2 304 €2 611 €−48 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 257 €307 €−51 tis. €7 942 €
Záväzky148 tis. €89 tis. €63 tis. €45 tis. €
Dlhodobé záväzky21 tis. €57 tis. €27 tis. €18 tis. €
Krátkodobé záväzky127 tis. €32 tis. €36 tis. €28 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

20 €428 €0 €1 007 €215 €1 176 €1 011 €2019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie241,35 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

15 registrovaných činností

  • Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravyPlatné od piatok 13. decembra 2019
  • Čistiace a upratovacie službyPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od štvrtok 15. augusta 2019
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopravePlatné od štvrtok 15. augusta 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod štvrtok 15. augusta 2019

    Adresa Lesná 628/2, 94901 Nitra, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 1
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 15. augusta 2019

    Adresa Lesná 628/2, 94901 Nitra, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad14 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/49053/N
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
Stavby NR, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Stavby NR, s. r. o.

Brigádnická 298/28, 949 05 Nitra

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.