Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 52586391・Pri vinohradoch 6139/25, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2019
Obrat 2024
45 tis. €
−6,4 %Zisk 2024
11 tis. €
−16 %Aktíva
117 tis. €
−4,5 %Vlastný kapitál
54 tis. €
+24 %Zadlženosť
54,0 %
−3,0 ppHrubá marža
28,1 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
23,3 %
−2,8 ppZisk / výnosy
ROA
9,0 %
−1,3 ppRentabilita aktív
ROE
19,5 %
−9,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,85
+5,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
−16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
54 tis. €
+2,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
34,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 49 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 062 € | 11 tis. € | 15 tis. € | 13 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 49 tis. € | 48 tis. € | 48 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 7 600 € | 9 193 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 341 € | 1 675 € | 2 228 € | 1 861 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 341 € | 1 675 € | 2 228 € | 1 861 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 35 tis. € | 123 tis. € | 117 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 35 tis. € | 123 tis. € | 117 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 51 tis. € | 34 tis. € | 116 tis. € | 109 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 7 687 € | 780 € | 7 173 € | 7 839 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 35 tis. € | 123 tis. € | 117 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 9 193 € | 43 tis. € | 54 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 0 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 9 014 € | 0 € | 26 tis. € | 38 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 7 600 € | 9 193 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Záväzky | 37 tis. € | 19 tis. € | 70 tis. € | 63 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 37 tis. € | 18 tis. € | 70 tis. € | 63 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 365 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 7 000 € | 9 400 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pri vinohradoch 6139/25, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Pri vinohradoch 6139/25, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
ZUMAS, s. r. o.
Pri vinohradoch 6139/25, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.